1986 kurulan ve bugün tekstil sektöründe yerini alan GENÇ ÖZEL TEKSTİL .3. Kuşak tarafından yönetilen, uluslararası ve yurtiçi pazarlarda tanınan, yenilikçi, kaliteli kumaş üreten ve tedarik eden, kadın giyim kumaşı üzerine kurulu tekstil firmasıdır.

Tasarımın ve estetiğin ön planda olduğu, kullanıcı dostu, her zevke hitap eden geniş renk ve desen yelpazeli ürün seçenekleri ile Moda’nın Kalbi Nişantaşın’dayız.

Kuruluşundan itibaren kaliteden ödün vermeyen, hızlı ve güvenilir yapıya sahip yüksek kaliteli ürünler, değişen müşteri talep ve tercihlerini karşılamaya yönelik yaptığımız çalışmalar firmamız içinde önemli bir yer tutar.

Sektörde modaya yön veren markalar ile gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri, trend belirleyici rolümüz, Ar-Ge çalışmalarımız, pazar trendlerini yakalayan, yenilikçi ve öncü yapımızın önemli bir göstergesidir.

Yönetim anlayışını “insana saygı” olarak tanımlayan GENÇ ÖZEL, çalışanlarının kişisel yeteneklerini en üst seviyeye çıkarmak ve müşterilerine üretimden satış sonrası hizmet sürecine kadar her aşamada en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.